2018-2019 M. M. VEIKIANČIOS GRUPĖS

 

„KIŠKUČIO“ grupė (1-2 m. vaikai)

Auklėtojos:      Ramutė Sokolova (1 pareigybė) ir Emilija Pivoriūnienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Danutė Virbukienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Teresė Kvietkauskienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„ANČIUKO“ grupė (2-3 m. vaikai)

Auklėtojos:      Vilma Meškinienė (1 pareigybė) ir Rita Maksvytienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Birutė Grikienienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Teresė Kvietkauskienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„ŽIOGELIO“ grupė (1-3 m. vaikai)

Auklėtojos:      Nijolė Dovidavičienė (1 pareigybė) ir Emilija Pivoriūnienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Vilija Mudrauskienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Teresė Kvietkauskienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„BITUTĖS“ grupė (2-4 m. vaikai)

Auklėtojos:      Sandra Mikonienė (1 pareigybė) ir Teresė Samuolienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Rita Kievinienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Teresė Kvietkauskienė ir Jūratė Guščiuvaitė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„BORUŽĖLĖS“ grupė (5-6 m. vaikai)

Auklėtojos:      Jolanta Subatienė (1 pareigybė) ir Teresė Samuolienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Vitalija Jasiūnienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtojos – Milda Medeckienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„PELĖDŽIUKO“ grupė (3-4 m. vaikai)

Auklėtojos:      Aušrinė Rimkevičienė (1 pareigybė) ir Giedrė Ramanauskienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Rimanta Mažylienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Jūratė Guščiuvaitė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„ŽUVYTĖS“ grupė (5-6 m. vaikai)

Auklėtojos:      Rita Kumaitė (1 pareigybė) ir Palmira Imbrasienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Janina Karčauskienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Jūratė Guščiuvaitė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„NYKŠTUKO“ grupė (4-5 m. vaikai)

Auklėtojos:      Salomėja Žvynakienė (1 pareigybė) ir Jūratė Guščiuvaitė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Alma Zakarauskienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 19.36 val.

 

“DRUGELIO” grupė – ikimokyklinio ugdymo grupė (4-5 m. vaikai)

Auklėtojos:    Astra Bujokienė (1 pareigybė) ir Rita Maksvytienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Danguolė Pliaskienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Jūratė Guščiuvaitė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„SAULUTĖS“ grupė – priešmokyklinio ugdymo grupė (6-7 m. vaikai)

Auklėtojos:      Rasa Mauzienė (1 pareigybė) ir Sandra Petronienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Jadvyga Mikštienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Milda Medeckienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.

 

„ĄŽUOLIUKO“ grupė – priešmokyklinio ugdymo grupė (6-7 m. vaikai)

Auklėtojos:      Jūratė Palilionienė (1 pareigybė) ir Sandra Petronienė (0,5 pareigybės)

Auklėtojo padėjėja – Danutė Janulienė

Nekontaktines valandas atiduodanti auklėtoja – Milda Medeckienė

Grupės darbo laikas – nuo 7.00 val. iki 17.48 val.